Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
JAUNAIS TWINGO

ATKLĀJ

SPĒCĪGA PERSONĪBA

SPĒCĪGA PERSONĪBA

Jaunais Renault Twingo ir aprīkots ar ļoti izteiksmīgu priekšdaļu ar lieliem lukturiem un zem tiem izvietotiem pagriezienu rādītājiem, kā arī ar diviem izcēlumiem uz dzinēja pārsega. Jauno lukturu forma atgādina "Renault 5" lukturus, bet pateicoties divu apaļu dienas gaitas lukturu pievienošanai – liek atcerēties arī iepriekšējo Twingo. Šie stilistiskie akcenti piešķir Jaunajam Renault Twingo simpātisku un solīdu izskatu. Lukturu sakārtojums ar dienas gaitas lukturiem uzsver spēcīgu auto personību.

Auto smeļas iedvesmu no būtiskākajiem elementiem, kas bija par pamatu Jaunā Clio panākumiem: plūstoša virsbūves forma ar paslēptiem aizmugurējo durvju rokturiem, personalizācijas iespēja pateicoties sānu spoguļu ietvaru, sānu uzliku, dekoratīvās priekšējā režģa līstes un uzlīmju piedāvājumam. Pateicoties iespējai izvēlēties virsbūves krāsu, personalizēt auto un aprīkot to ar arku uzlikām, Jaunais Renault Twingo var mainīt savu personību: kļūt sievišķīgāks vai vīrišķīgāks, vairāk pilsētniecisks vai sportisks.

VEIKLS UN IETILPĪGS

VEIKLS UN IETILPĪGS

Dzinēja novietošana aizmugurē ļāva atbrīvot priekšējo asi un ievērojami samazināt pagrieziena rādiusu. Pateicoties tam, Jaunais Renault Twingo, ieguva unikālas manevrēšanas spējas, kas ļauj tam veikli virzīties pa pilsētas ielām un noparkoties ar pāris stūres rata pagriezieniem.

Dzinēja novietošana aizmugurē deva arī iespēju paplašināt telpu auto priekšdaļā. Tā ļāva saīsināt dzinēja pārsegu un iegūt ietilpīgāku, augstākā segmenta automobiļu cienīgu salonu. Auto kabīne tika paplašināta pateicoties arī riteņu pārvietošanai līdz virsbūves malām. Tagad šis pilsētas automobilis kļuva vēl universālāks un pirmo reizi ir pieejams ar 5-durvju virsbūvi.

VIDEOAKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu
°