Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
CLIO R.S.

ATKLĀJ

SPORTISKS IZSKATS, STILS UN SNIEGUMS

SPORTISKS IZSKATS, STILS UN SNIEGUMS

Jaunais CLIO R.S. 200 EDC nostājas RENAULT CLIO līnijas klāsta augšgalā, ne tikai tā veiktspējas potenciāla dēļ, bet arī ekskluzivitātes un specifikāciju dēļ. Papildus tam, ka automašīna ir ideāli piemērota ikdienas braukšanai, jaunais CLIO R.S. 200 EDC pārsteidz ar to, ka ir tik viegli vadāms, kā arī ar iepriekš neizjustu komforta līmeni un zemu degvielas patēriņu, kas šo auto padara daudzpusīgāku par citām.

Jaunais RENAULT CLIO R.S.200 EDC pēc pieprasījuma ir pielāgojams, lai būtu piemērots vadītāja noskaņojumam un vēlmēm, atbilstoši nepieciešamajam braukšanas veidam: mierīgs vai pilnībā sportisks, pilsētvidē vai pa šoseju, paredzēts ģimenes izbraucieniem vai pilnībā hēdonisks. Jaunais RENAULT CLIO R.S. 200 EDC uzreiz pielāgojas, izmainot dzinēja reaģēšanu un parametrus, EDC (efektīvas divsajūgu pārnesumkārbas) transmisiju, stūri, pastiprinātāju, droseles ieejām un ESC (elektronisko stabilitātes kontroles sistēmu). Tā tradicionāli dinamiskā Renault Sport šasija nodrošina piekares komforta pakāpi, kas ir reta šāda tipa sportiskajās automašīnās. Nepārspējama pret hronometru, jaunā CLIO R.S. 200 EDC automašīna raisa virkni pozitīvu emociju. Ikvienā situācijā tās pielāgošanās spēja tai ļaus apmierināt katra autovadītāja kaprīzes... neatkarīgi no temperamenta. Tai ir Renault Sport Technologies izstrādāta daudzpusīga sporta automašīnas individualitāte.

R.S. DRIVE

R.S. DRIVE

Nospiežot pogu "R.S. Drive", tiks mainīts gan pārnesumkārbas attēlojums (ātrumu pārslēgšanas programma un nobīde laikā) un dzinēja (reaģēšana uz pedāļa stāvokli un dzinēja) attēlojums. Tāpat šī funkcija maina veidu, kā iejaucas ESC (elektroniskā stabilitātes kontroles ) un ASR (pretbuksēšanas sistēma ) sistēma, kā arī stūres pastiprinātāja radīto sajūtu.

Šī sistēma ir balstīta uz izvēli starp trīs ļoti atšķirīgiem režīmiem ("Normāls", "Sporta" un "Sacīkšu"), kas ļauj modificēt jaunā CLIO R.S. 200 EDC veiktspējas lielumus, atkarībā no vadītāja vēlmēm, vajadzībām un lietošanas paradumiem. Rezultātā jaunais CLIO R.S. 200 EDC patiesi ir kā vairākas automašīnas vienā.

DIVAS ŠASIJAS - SPORT VAI CUP

DIVAS ŠASIJAS - SPORT VAI CUP

Gluži tāpat kā visi Renault Sport modeļiem, arī jaunajam RENAULT CLIO R.S. EDC ir pieejamas divas šasijas alternatīvas. CUP versija ir paredzēta sportiskai veiktspējai, tā ir par 3 mm zemāka, 15 % izturīgāka un izmanto ātrāka stūres statņa sniegtās priekšrocības.

AKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU